iranzamin22.ir سوالات آزمون UTEPT سال 85 | آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران | تافل دکتری

سوالات آزمون UTEPT سال 85

سوالات آزمون UTEPT سال 85Reviewed by زبا داک on Apr 2Rating: 5.0سوالات آزمون UTEPT سال 85 | آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران | تافل دکتریدانلود رایگان سوالات آزمون UTEPT: در این بخش می توانید نمونه سوالات آزمون utept که مربوط به سال 85 است را به رایگان دانلود نمایید، این سوالات نمونه آزمون واقعی هستند. برای دریافت نمونه سوالات دوره های گذشته آزمون utept به بخش مربوط به این آزمون در وبسایت زبان داک مراجعه نمایید.
سوالات آزمون UTEPT

سوالات آزمون UTEPT

سوالات آزمون UTEPT سال 85

آزمون UTEPT یا آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (تافل دکتری) هر سال در شش نوبت و فواصل زمانی مشخص برگزار می گردد. مسئول برگزاری این آزمون دپارتمان زبان دانشگاه تهران می باشد.

داوطلبانی که حداقل شصت درصد نمره آزمون را کسب نمایند، مدرک آنها تا دو سال برای شرکت در آزمون‌های دکتری تخصصی این دانشگاه و برخی دانشگاه‌های دولتی دیگر معتبر خواهد بود. همچنین برخی دانشگاه‌ها، مدرک این آزمون را به عنوان مدرک زبان نمی‌پذیرند.

در این بخش می توانید نمونه سوالات آزمون UTEPT که در سال 85 برگزار شده است را به رایگان دانلود نمایید. این آزمون دارای 100 سوال در سه بخش گرامر، واژگان و ریدینگ و درک مطلب می باشد.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران سال 1385 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سوالات آزمون utept سال 1385

 

این مطالب را مشاهده کنید:

نمونه سوالات آزمون utept دوره سی ام

منابع آزمون UTEPT

 

1.3 3 votes
امتیازدهی به مقاله
سوالات آزمون UTEPT سال 85 آزمون UTEPT یا آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (تافل دکتری) هر سال در شش نوبت و فواصل زمانی مشخص برگزار می گردد. مسئول برگزاری این آزمون دپارتمان زبان دانشگاه تهران می باشد. داوطلبانی که حداقل شصت درصد نمره آزمون را کسب نمایند، مدرک آنها تا دو سال برای شرکت در آزمون‌های دکتری تخصصی این دانشگاه و برخی دانشگاه‌های دولتی دیگر معتبر خواهد بود. همچنین برخی دانشگاه‌ها، مدرک این آزمون را به عنوان مدرک زبان نمی‌پذیرند. در این بخش می توانید نمونه سوالات آزمون UTEPT که در سال 85 برگزار…

بررسی کلی

امتیازبندی 0.05 ( 94 نظرسنجی ها)
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Fateme
3 سال قبل

تا الان چند ازمون برگزارشده؟؟؟

marmar
3 سال قبل

چه فایده که کلید رو نمیذارید. لظف کنید حداقل کلید رو فقظ جواب صحیح رو بذارید اگه پاسخ تشریحی هم امکانش نیست

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir