iranzamin22.ir منابع آزمون تولیمو | TOLIMO | آزمون زبان انگلیسی پیشرفته سازمان سنجش و آموزش کشور
خانه / آزمون تولیمو / منابع آزمون تولیمو / منابع آزمون تولیمو | TOLIMO

منابع آزمون تولیمو | TOLIMO

منابع آزمون تولیمو | TOLIMOReviewed by زبان داک on Apr 5Rating: 5.0منابع آزمون تولیمو | TOLIMO | آزمون زبان انگلیسی پیشرفته سازمان سنجش و آموزش کشورمنابع آزمون تولیمو: در این بخش می توانید منابع آزمون TOLIMO را به رایگان دانلود کنید. آزمون تولیمو یا Tolimo از آزمون Toefl PBT الگوبرداری شده است در نتیجه، منابع آزمون تولیمو با آزمون تافل کاغذی مشترک است. این آزمون نمره منفی ندارد و هزینه ثبت نام آن 55000 تومان می باشد.
منابع آزمون تولیمو

منابع آزمون تولیمو

منابع آزمون تولیمو (TOLIMO)

آزمون تولیمو یا Tolimo از آزمون Toefl PBT الگوبرداری شده است در نتیجه، منابع آزمون TOLIMO با آزمون تافل کاغذی مشترک است. برای موفقیت در این آزمون همانند آزمون تافل باید در چهار بخش نوشتاری، گرامر، شنیداری و درک مطلب مهارت داشته باشید.

برای بخش گرامر و درک مطلبِ آزمون تولیمو، کتاب لانگمن قرمز کتاب مناسبی است، این کتاب به مهارت های پاسخگویی به سوالات بخش های مختلف آزمون تافل می پردازد. همچنین کتاب های 504 واژه و واژگان ضروری تافل برای تقویت دایره لغات جهت پاسخگویی به سوالات درک مطلب پیشنهاد می شود.

برای بخش شنیداری، کتاب تافل کیت و کتاب TOEFL Actual Tests منابع بسیار مناسبی برای تقویت مهارت شنیداری (Listening) می باشند. این کتاب ها شامل مجموعه ای بسیار مفید از سوالات شنیداری هستند که شما را با سوالات این بخش آشنا می کنند.

منابع آزمون TOLIMO:

1- کتاب تافل کیت (TOEFL Test Preparation Kit ETS)
2- کتاب لانگمن قرمز
3- کتاب TOEFL Actual Test
4- کتاب TOEFL Reading Flash
5- کتاب TOEFL Grammar Flash
6- کتاب 504 واژه تافل
7- کتاب واژگان ضروری تافل

دانلود منابع آزمون تولیمو:

دانلود کتاب تافل کیت + فایل صوتی

دانلود کتاب لانگمن قرمز + فایل صوتی

دانلود کتاب TOEFL Actual Test

دانلود کتاب TOEFL Reading Flash

دانلود کتاب TOEFL Grammar Flash

دانلود کتاب 504 واژه + تلفظ لغات

دانلود کتاب واژگان ضروری تافل + فایل صوتی

 

 

3 2 votes
امتیازدهی به مقاله
منابع آزمون تولیمو (TOLIMO) آزمون تولیمو یا Tolimo از آزمون Toefl PBT الگوبرداری شده است در نتیجه، منابع آزمون TOLIMO با آزمون تافل کاغذی مشترک است. برای موفقیت در این آزمون همانند آزمون تافل باید در چهار بخش نوشتاری، گرامر، شنیداری و درک مطلب مهارت داشته باشید. برای بخش گرامر و درک مطلبِ آزمون تولیمو، کتاب لانگمن قرمز کتاب مناسبی است، این کتاب به مهارت های پاسخگویی به سوالات بخش های مختلف آزمون تافل می پردازد. همچنین کتاب های 504 واژه و واژگان ضروری تافل برای تقویت دایره لغات جهت پاسخگویی به سوالات…

بررسی کلی

خلاصه آزمون تولیمو یا Tolimo از آزمون Toefl PBT الگوبرداری شده است در نتیجه، منابع آزمون TOLIMO با آزمون تافل کاغذی مشترک است. برای موفقیت در این آزمون همانند آزمون تافل باید در چهار بخش نوشتاری، گرامر، شنیداری و درک مطلب مهارت داشته باشید.

امتیازبندی 0.08 ( 63 نظرسنجی ها)
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
مجید
1 سال قبل

ممنون عالیه

مهند
11 ماه قبل

عالي بود

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir