iranzamin22.ir دانلود رایگان کتاب لانگمن قرمز بهمراه فایل صوتی | خانه زبان
خانه / آزمون تافل / دانلود کتاب های تافل / دانلود رایگان کتاب لانگمن قرمز

دانلود رایگان کتاب لانگمن قرمز

دانلود رایگان کتاب لانگمن قرمزReviewed by خانه زبان on Apr 30Rating: 5.0دانلود رایگان کتاب لانگمن قرمز بهمراه فایل صوتی | خانه زبانکتاب Longman Preparation Course for the TOEFL Test که درایران به کتاب لانگمن قرمز شهرت دارد، همۀ ابزار لازم برای داوطلبان جهت موفقیت در آزمون تافل را دارا می باشد. کتاب لانگمن قرمز همراه با فایلهای صوتی موجود در آن از مهمترین منابع برای آزمون تافل و آزمون های زبان دکتری نظیرِ MSRT، EPT، MHLE، UTEPT و TOLIMO می باشد.
کتاب لانگمن قرمز

کتاب لانگمن قرمز

دانلود کتاب لانگمن قرمز همراه با فایل صوتی

کتاب Longman Preparation Course for the TOEFL Test که درایران به کتاب لانگمن قرمز شهرت دارد، همۀ ابزار لازم برای داوطلبان جهت موفقیت در آزمون تافل را دارا می باشد. کتاب لانگمن قرمز همراه با فایل های صوتی موجود در آن مهارت های لازم برای هر یکی از بخش های آزمون تافل را فراهم می کند.

این کتاب بطور کلی شامل چهار بخش می باشد:

1- بخش شنیداری: این بخش شامل 27 مهارت برای پاسخگویی به سوالات لیسنینگ تافل است. فایل صوتی این کتاب شامل 140 تست می باشد.

2- بخش گرامر و خطاهای نوشتاری: این بخش 60 مهارت گرامر را در بر می گیرد.

3- بخش ریدینگ و درک مطلب: این بخش شامل 13 مهارت و استراتژی پاسخگویی به سؤالات درک مطلب آزمون تافل است.

هر یک از مهارت های فوق دارای تمرینات و تست های جداگانه هستند و همچنین تمرینات دوره ای برای هر چند مهارت درنظر گرفته شده است.
در پایان کتاب نیز 5 ازمون کامل تافل در نظر گرفته شده تا داوطلبان مهارت های خود را مورد سنجش قرار دهند. در کل این کتاب تمامی مهارت ها و استراتژی های مورد نیاز برای موفقیت در آزمون تافل را به داوطلبان آموزش می دهد.

کتاب لانگمن قرمز از بهترین و مهمترین منابع برای آزمون تافل و آزمون های زبان دکتری نظیرِ MSRT، EPT، MHLE، UTEPT و TOLIMO می باشد.

دانلود کتاب لانگمن قرمر همراه با فایل صوتی

4.5 2 votes
امتیازدهی به مقاله
دانلود کتاب لانگمن قرمز همراه با فایل صوتی کتاب Longman Preparation Course for the TOEFL Test که درایران به کتاب لانگمن قرمز شهرت دارد، همۀ ابزار لازم برای داوطلبان جهت موفقیت در آزمون تافل را دارا می باشد. کتاب لانگمن قرمز همراه با فایل های صوتی موجود در آن مهارت های لازم برای هر یکی از بخش های آزمون تافل را فراهم می کند. این کتاب بطور کلی شامل چهار بخش می باشد: 1- بخش شنیداری: این بخش شامل 27 مهارت برای پاسخگویی به سوالات لیسنینگ تافل است. فایل صوتی این کتاب شامل…

بررسی کلی

امتیازبندی 0.03 ( 362 نظرسنجی ها)
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
حسین
4 سال قبل

با سلام. لینک دانلود کتاب کار نمی کند‍! باتشکر

پری
2 سال قبل

سلام لینک دانلود کار نمی کند

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir