iranzamin22.ir آغاز ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97 | زبان داک
خانه / آزمون MSRT / اخبار آزمون MSRT / آغاز ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

ثبت‌نام آزمون MSRT مهر ماه 97 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از امروز 25 شهریور آغاز شد.

به گزارش زبان داک و بنا بر اعلام مرکز آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم، پنجمین دوره آزمون زبان MSRT سال 1397 در روز جمعه 20 مهر ماه برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام این آزمون از ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه 25 شهریور ماه آغاز شده و تا ساعت 16 روز شنبه 31 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. با توجه به این که حوزه های برگزاری دارای ظرفیت محدود بوده و بعد از تکمیل  ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام، حوزه فوق در لیست ثبت نام  بسته و صفر خواهد شد و نیز با در نظر داشتن این موضوع که داوطلبان می توانند برای ثبت نام در آزمون در روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 در سامانه پرو فایل بسازند و در روز اول ثبت نام از ساعت 9 الی 11 به علت ثبت نام داوطلبان امکان ساخت و یاویرایش پرو فایل جدید نمی باشد، داوطلبانی که در سامانه پروفایل ندارند، لازم است قبل از شروع ثبت‌نام برای ساختن پروفایل اقدام نمایند.

حوزه‌های برگزاری آزمون MSRT مهر ماه 97 شهرهای تهران، اهواز، اصفهان، اراک، اردبیل، بابلسر، بیرجند، تبریز، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزد، گرگان و کاشان است. برای ثبت نام به سامانه https://msrt-exam.saorg.ir/ مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است نتیجه آزمون  روز پنج شنبه 26 مهر ماه از ساعت 10 صبح اعلام خواهد شد.

منابع آزمون MSRT

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir