iranzamin22.ir آغاز ثبت نام آزمون MSRT اسفند ماه 97
خانه / آزمون MSRT / اخبار آزمون MSRT / آغاز ثبت نام آزمون MSRT اسفند ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون MSRT اسفند ماه 97

ثبت نام آزمون MSRT مهر ماه 97

ثبت نام آزمون MSRT اسفند ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون MSRT اسفند ماه 97

ثبت‌نام آزمون MSRT اسفند ماه 97 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از امروز 15 بهمن آغاز می‌شود.

به گزارش زبان داک و بنا بر اعلام مرکز آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم، نهمین دوره آزمون زبان MSRT سال 1397 در روز جمعه 17 اسفند برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام این آزمون از ساعت 2 بعد از ظهر روز دوشنبه 15 بهمن ماه آغاز شده و تا ساعت 16 روز چهارشنبه 24 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. با توجه به این که حوزه های برگزاری دارای ظرفیت محدود بوده و بعد از تکمیل  ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام، حوزه فوق در لیست ثبت نام  بسته و صفر خواهد شد و نیز با در نظر داشتن این موضوع که داوطلبان می توانند برای ثبت نام در آزمون در روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 در سامانه پروفایل بسازند و در روز اول ثبت نام از ساعت 9 الی 11 به علت ثبت نام داوطلبان امکان ساخت و یا ویرایش پرو فایل جدید نمی‌باشد، داوطلبانی که در سامانه پروفایل ندارند، لازم است قبل از شروع ثبت‌نام برای ساختن پروفایل اقدام نمایند.

حوزه‌های برگزاری آزمون MSRT اسفند ماه 97 شهرهای تهران، اهواز، اصفهان، اراک، ایلام، اردبیل، بابلسر، بیرجند، تبریز، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزد، گرگان، کاشان، کیش، سمنان است. برای ثبت نام به سامانه https://msrt-exam.saorg.ir/ مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است نتیجه آزمون روز پنج شنبه 25 اسفند ماه از ساعت 10 صبح اعلام خواهد شد.

منابع آزمون MSRT

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir