iranzamin22.ir آغاز ثبت نام آزمون EPT تیر ماه 97 | آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد
خانه / آزمون EPT / اخبار آزمون EPT / آغاز ثبت نام آزمون EPT دوره تیر ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون EPT دوره تیر ماه 97

آغاز ثبت نام آزمون EPT دوره تیر ماه 97Reviewed by خانه زبان on Jun 2Rating: 5.0آغاز ثبت نام آزمون EPT تیر ماه 97 | آزمون زبان دکتری دانشگاه آزادبه گزارش زبان داک و به نقل از سازمان سنجش دانشگاه آزاد ثبت نام آزمون ept دوره تیرماه ۹۷ از مورخ ۹۷/۰۳/۱۲ امروز آغاز و تا روز شنبه ۹۷/۰۳/۱۹ ساعت ۲۴:۰۰ ادامه خواهد داشت. این آزمون در روز جمعه ۹۷/۰۴/۰۱ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز،اردبیل،رشت و کرج برگزار خواهد شد.
ثبت نام آزمون EPT تیر ماه 97

ثبت نام آزمون EPT تیر ماه 97

ثبت نام آزمون EPT تیر ماه 97 آغاز شد

به گزارش زبان داک و به نقل از سازمان سنجش دانشگاه آزاد ثبت نام آزمون ept دوره تیرماه ۹۷ از مورخ ۹۷/۰۳/۱۲ امروز آغاز و تا روز شنبه ۹۷/۰۳/۱۹ ساعت ۲۴:۰۰ ادامه خواهد داشت.

این آزمون در روز جمعه ۹۷/۰۴/۰۱ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان ، اهواز،اردبیل،رشت و کرج برگزار خواهد شد. برای ثبت نام در آزمون EPT دوره تیر ماه 97 به آدرس http://english.iau.ac.ir/ept/ مراجعه نمایید.

نکته مهم: به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون EPT می رساند برای همکاران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی(حق التدریس و تمام وقت و پاره وقت) مطابق بخشنامه شماره ۳۴۴۶۷/آ مورخ ۹۳/۱۱/۵ انتخاب واحد دانشگاهی محل اشتغال به عنوان حوزه امتحانی ممنوع می باشد.ضمنا متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است کد رهگیری ۱۲ رقمی را به منظور استفاده از امتیاز این سهمیه در محل مربوطه درج نمایند.
– داوطلب گرامی از ثبت نام هم زمان دو نفر یا بیشتر در یک سیستم کامپیوتری خودداری نمائید. – ثبت نام شما در آزمون EPT زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.

منابع آزمون EPT

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
بانک تست گرامر زبان انگلیسی
Subscribe
اطلاع از
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
.. iranzamin22.ir