iranzamin22.ir دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی
خانه / آزمون EPT / سوالات دوره های گذشته آزمون EPT / دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی

دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی

دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی

دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی

آزمون EPT روز جمعه 12 آبان ماه۹۶ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و اهواز برگزار شد.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR نسبت به ثبت نام دوره بعد اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند.

سوالات و پاسخ کلیدی آزمون ept دوره آبان ماه 96 در تاریخ شنبه 13 آبان منتشر شد. داوطلبان می توانند برای مشاهده سوالات و کلید آزمون به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.net مراجعه نمایند. همچنین می توانید از لینک زیر سوالات و پاسخ کلیدی آزمون را دانلود کنید.

داوطلبان می‎توانند با مراجعه به سامانه این آزمون، نسبت به ثبت اعتراض در خصوص سوالات و کلید آزمون EPT آبان ماه ۱۳۹۶ اقدام نمایند.

دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 + پاسخ کلیدی

دانلود سوالات آزمون EPT آبان 96 همراه با پاسخ کلیدی آزمون EPT روز جمعه 12 آبان ماه۹۶ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و اهواز برگزار شد. داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR نسبت به ثبت نام دوره بعد اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند. سوالات و پاسخ کلیدی آزمون ept دوره آبان ماه 96 در تاریخ شنبه 13 آبان منتشر شد. داوطلبان می توانند برای مشاهده سوالات و کلید آزمون به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به…

بررسی کلی

امتیازبندی 4.85 ( 1 نظرسنجی ها)
EPT-TEST.COM
  Subscribe  
اطلاع از
.. iranzamin22.ir